www.Paintball-imprezy.pl

paintball

Oferta cenowa Paintball

Wypożyczenie kompletnego sprzętu- 35 zł/kpl + pakiety kulek do wyboru

Cena zawiera: marker Tippmann FT12, maska termiczna, butla HP, mundur, pas+ faty, gaz HP bez ograniczeń, wstęp na poligon Paintball-Zone (pole leśnie i speedballowe), obsługa imprezy przez 2 instruktorów,

  • Pakiet 100 kul- 15 zł
  • Pakiet 300 kul- 45 zł
  • Pakiet 500 kul- 75 zł
  • Pakiet 1000 kul- 140 zł

 

Gra zespołowa

Paintball jest to gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu broni zwanej markerem, zbliżonej kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej. Z markera za pomocą sprężonego powietrza (HP) lub dwutlenku węgla (CO2)wyrzucane są kulki wypełnione farbą spożywczą, zmywalną z powierzchni za pomocą wody nawet po dwóch tygodniach od trafienia. Trafienie przeciwnika, pozostawiające splat (ślad farby pozostały po rozbiciu się kulki) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia. Jest sportem, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintballu liczy się inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja.

Paintball Leśny

Paintball leśny to jedna z bardziej popularnych odmian paintballa. Jest to jedna z częściej organizowanych firmowych imprez integracyjnych w plenerze. Jej niewątpliwym atutem jest miejsce, gdzie rozgrywa się bitwa paintballowa - czyli specjalnie przygotowany teren w lesie o powierzchni 2 hektarów. Na terenie leśnym znajdują się przeszkody naturalne oraz sztuczne takie jak: przeszkody z opon, domki, przeszkody z desek, beczek, starych samochodów.To właśnie tajemniczość boru, zasadzki czyhające w jego gęstwinie i zwodniczość dzikich ścieżek dodają całej akcji posmaku przygody i podkreślają jej autentyczność.

Adrenalina

Organizatorzy imprezy przeprowadzają krótkie szkolenie, następie dzielą uczestników na dwa oddziały. W chwili, gdy zawodnicy zakładają mundury i maski, stateczni panowie w garniturach i eleganckie panie w garsonkach, w mgnieniu oka stają się członkami wrogich sobie teamów, które ruszają do boju, by bezlitośnie eliminować przeciwników. Poruszają się po dzikich kniejach niczym zamaskowani komandosi do zadań specjalnych, a wzrost poziomu adrenaliny zapewniają im strzelanki z pneumatycznych karabinków, wypełnionych żelatynowymi kulkami z farbą, z których celują się do wrogów. Ale podczas wyprawy pracują nie tylko mięśnie - członkowie grup również naradzają się i obmyślają strategie, jak osiągnąć cel, który wyznacza realizowany, zaproponowany przez nas scenariusz.

Sposób na integrację

Paintball stanowi doskonały, dość niekonwencjonalny sposób integracji zespołu, wpływający na wzrost zaangażowania pracowników w sprawy firmy. To aktywny wypoczynek w duchu sportowej rywalizacji i świetna, relaksująca zabawa. Taka forma imprezy firmowej to niesamowitą przygoda, w której liczy się nie tylko tężyzna fizyczna, ale i sprawność umysłowa: zdolność logicznego myślenia czy umiejętność budowania strategii. Choć ta impreza plenerowa odbywa się w duchu drużynowej współpracy, jest to też doskonały test na sprawdzenie samego siebie. Naprawdę warto przeżyć z nami tę niesamowitą przygodę! Jeśli zdecydujecie się Państwo na taką formę spotkania firmowego - gwarantujemy satysfakcję i naprawdę mocne wrażenia!

Przykładowe scenariusze

  • Znajdź i zniszcz: to najpopularniejszy scenariusz paintballowy który daje zawodnikom możliwość zapoznania się z charakterem gry, sprzętem, terenem. Głównym celem tego scenariusza jest eliminacja innych zawodników, w taki sposób aby samemu ujść z życiem.Baza przeciwnika: obie drużyny mają takie samo zadanie. Dotrzeć do bazy przeciwnika i zdobyć flagę a następnie wrócić z nią do swojej bazy jednocześnie chroniąc własną flagę przed wrogiem.
  • Kapitan: jedna z drużyn posiada w swym składzie kapitana którego należy chronić przed wrogiem jak oka w głowie. Dla ułatwienia, kapitana eliminuje wyłącznie headshot (strzał w głowę) Równocześnie należy wyeliminować drużynę przeciwną.
  • Rakieta: na polu zostaje ukryta uzbrojona rakieta. Celem scenariusza jest odnalezienie i rozbrojenie rakiety zanim dokona tego drużyna przeciwna.
  • Jeden na jednego: drużyny stają naprzeciwko siebie w dość dużej odległości. Gra polega na wyeliminowaniu przeciwników - osoba, która zostanie trafiona, schodzi z placu boju. Gra odbywa się w rundach i polega na oddaniu tylko jednego strzału w kierunku drużyny przeciwnej, na komendę prowadzącego. Każdy kolejny etap uczestnicy rozgrywają bliżej siebie - coraz łatwiej trafić przeciwnika, coraz trudniej uniknąć kulki.
2023  Paintball Imprezy   Pagemaker - strony www