www.Paintball-imprezy.pl

Paintball Tychy Śląsk Katowice Gliwice - Imprezy Integracyjne

Bieruń Tychy Śląsk Katowice Oświęcim Mikołów Bielsko-Biała Katowice,

Pilchowice Gliwice Rybnik Kędzierzyn Koźle.

Organizujemy: Pikniki firmowe, imprezy integracyjne dla firm, osób indywidualnych oraz grup.

Paintball, speedball, imprezy integracyjne i paintballowe, gry w paintball, gry i zabawy sprawnościowe- te atrakcje proponuje Paintball-Zone Bieruń. Bieruń, woj. śląskie - to siedziba naszej firmy która specjalizuje się w organizowaniu imprez i szkoleń w zakresie integracji. Możliwy dojazd w każdy rejon Polski.

Organizujemy:

Pikniki firmowe, imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, imprezy okolicznościowe, zawody drwali i wiele innych.

Firma

Naszą firmę założyli ludzie, którzy od zawsze związani byli z aktywnym trybem bycia. Osoby te stworzyły zespół cieszący się zaufaniem i odpowiedzialnością powierzonych im zadań. Firma powstała w 2005r w Tychach i od początku miała znakomitą renomę. Prowadząc takie imprezy i zabawy trzeba być człowiekiem bardzo otwartym i charyzmatycznym, tak aby zyskać pełne zaangażowanie uczestników. Doświadczenie, które zdobyliśmy przy organizowaniu imprez, przekłada się na niesamowita atmosferę, jaką stwarzamy przy każdej zabawie, w każdej chwili.

Rok 2005 był rokiem przełomowym. Zabawa w paintball, która miała być sposobem na spędzanie wolnego czasu przerodziła się w stworzenie profesjonalnej firmy zajmującej się organizacją imprez integracyjnych. Zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę, dokupować sprzęt, organizować duże imprezy dla poważnych firm. Naszą działalność koncentrujemy głównie na Śląsku ale dojeżdżamy także w każdy zakątek Polski.

Paintball to strzał w dziesiątkę!

Nasza oferta skierowana jest głównie do grup, osób indywidualnych oraz firm.

W chwili obecnej organizujemy również turnieje paintballowe takie jak PLP (Polska Liga Paintballowa) Byliśmy organizatorem takich turniejów jak LPG ( Leśny PoGrom) TDL (Turniej Drużyn Leśnych) NLP (Narodowa Liga Paintballowa). Cyklicznie na terenie naszego poligonu oraz na całym Śląsku organizujemy ogólnodostępne gry paintballowe dla graczy z własnym sprzętem. Nasz oferta cały czas się poszerza i jest dopasowywana do potrzeb naszych klientów.

Atuty

Naszym największym atutem jest posiadanie własnego markowego sprzętu i akcesoriów do organizacji gier paintballowych, a przede wszystkim zgranego i doświadczonego zespołu. Możemy pochwalić się że tak bogatym zapleczem nie dysponuje żadna z firm działających na Śląsku
W trosce o komfort i bezpieczeństwo klienta posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, a dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NW.

Poligon

Zapraszamy na profesjonalnie przygotowany poligon znajdujący się w Bieruniu przy ul. Chemików. Poligon przystosowany jest do gier leśnych, posiada również pole do Speedballa oraz zaplecze rekreacyjne gdzie po pasjonujących rozgrywkach można w gronie znajomych odpocząć przy grillu lub ognisku.

Wiadomości z Facebook'a

2024  Paintball Imprezy   Pagemaker - strony www